Już niedługo wszyscy zakochani będą obchodzić wyjątkowe święto – Walentynki. Któż z nas ich nie kocha? A co gdyby ten wspaniały dzień mógł również zagościć na Waszym weselu? Nic trudnego. Pierwszym krokiem może być na przykład wybór daty – już w przyszłym roku 14 luty wypada właśnie w sobotę, można również przemycić część typowo walentynkowych ozdób i detali, nawet jeżeli Wasz ślub odbędzie się w zupełnie innym dniu.

Kwiaty: Kwiaty z definicji są romantyczne, zatem w takim dniu nie może ich zabraknąć! Róże to klasyka jednak w lutym są bardzo drogie. Warto zatem pomyśleć o innych kwiatach w odcieniu czerwieni i różu, na przykład tulipanach, hortensjach czy frezjach.

Drobiazgi dla gości: Podaruj gościom małe pudełeczka w kształcie serca pełne cukierków z dołączoną karteczką “Dziękujemy, że jesteś naszą Walentynką”.
Menu: Najodpowiedniejsze będzie menu, w którym klasyczne dania będą się przeplatały z wyśmienitymi afrodyzjakami. Goście będą zachwyceni mogąc skosztować ostryg, szparagów, migdałów, czy truskawek i bananów w polewie czekoladowej.

Akcenty: Zamiast tradycyjnych numerów, stoły można rozróżnić poprzez nadanie im imion sławnych, romantycznych par. Mogą być zabawne lub poważne, takie jak np.: Fred i Wilma Flinstone, Antoniusz i Kleopatra, Katherine Hepburn i Spencer Tracy, Romeo i Julia, Tristan i Izolda, Zosia I Tadeusz.

Większości par zależy na tym aby ich ślub i przyjęcie weselne było wyjątkowe i niepowtarzalne. Walentynki jako święto miłości aż proszą się o to, aby je wykorzystać ślubując sobie miłość na dobre i na złe.

A my korzystając z okazji, życzymy wszystkim zakochanym dużo szczęścia i miłości!